WSTECZ

Bezpieczny i efektywny

Dobroczynne działanie stymulacji elektromagnetycznej na uszkodzone tkanki jest znane i wykorzystywane w leczeniu od kilkudziesięciu lat. Pozytywne efekty elektroterapii i w szczególności aparatu RecoveryRx potwierdzono w licznych publikacjach naukowych. Badania wykazały również wysoką skuteczność terapii RecoveryRx oraz jej całkowite bezpieczeństwo.

Niektóre publikacje naukowe dokumentujące działanie aparatu RecoveryRx w różnych zastosowaniach

bezp

Dodatkową korzyścią uzyskiwana przez pacjentów stosujących terapię RecoveryRx jest brak działań niepożądanych i powikłań występujących przy niektórych innych sposobach leczenia. Szczególnie ważne jest ograniczenie lub całkowite wyeliminowanie konieczności stosowania środków przeciwbólowych. RecoveryRx oszczędza zatem nie tylko kieszeń lecz również żołądek.

Bezpieczeństwo i skuteczność aparatu RecoveryRx potwierdzają również certyfikaty i dopuszczenia do klinicznego stosowania uzyskane w USA, Kanadzie, Unii Europejskiej i Australii.

cert

Aparat RecoveryRx jest produkowany w USA, co gwarantuje wysoką jakość i staranność wykonania. Posiada patenty amerykańskie i europejskie. Został wyróżniony prestiżową nagrodą gazety The Wall Street Journal dla najlepszej innowacji medycznej USA.

Nagroda dla medycznej innowacji roku w USA

Nagroda dla medycznej innowacji roku w USA