WSTECZ
Leczenie bólu barku

Leczenie bólu barku

Pacjenci zgłaszają się do specjalistów z różnymi rodzajami bólu. W przypadku barku są to stany zapalne, uszkodzenia rotatorów, częste zwichnięcia i skręcenia oraz rekonwalescencja po urazach i operacjach, a także zespół ciasnoty podbarkowej. Z powodu tylu możliwych przyczyn, leczenie bólu barku nie powinno ograniczać się tylko do działania przeciwbólowego. Pacjenci powinni mieć zapewnione także środki przeciwzapalne i przyspieszające regenerację tkanek. Często bodźcem powodującym ból jest płyn rozciągający tkanki. Pojawia się on po urazie, gdy następuje obrzęk.

Jak leczyć ból barku?

Nowoczesne leczenie bólu barku polega więc na stymulowaniu układu nerwowo-mięśniowego do „wypompowania” płynu. Właśnie tak działa RecoveryRx, specjalistyczny aparat. Osoby, które zastanawiają się nad tym, jak można leczyć ból barku, powinny zapoznać się ze szczegółową specyfikacją RecoveryRx.
Używanie aparatu RecoveryRx to pełen proces leczenia bólu barku. Oznacza to, że aparat usuwa przyczyny bólu, nie powoduje efektów ubocznych oraz stymuluje gojenie. Wiele osób nie zastanawia się nad tym, jak leczyć ból barku, ale zamiast tego stosuje regularnie leki przeciwbólowe, które wpływają negatywnie na kondycję żołądka. Warto pamiętać, że leki przeciwbólowe tylko maskują ból, podczas gdy aparat RecoveryRx stymuluje układ nerwowo-mięśniowy, by ten usuwał przyczynę dyskomfortu. Opakowanie zawiera aparat RecoveryRx oraz plastry mocujące – pozwala to na 720 godzin domowej fizykoterapii.

Najczęstsze wskazania do zastosowania aparatu: stany zapalne, uszkodzenia rotatorów, zespół ciasnoty podbarkowej, zwichnięcia i skręcenia, rekonwalescencja po urazach i operacjach

Należy zastosować zestaw RecoveryRX Real Pain Relief działający przeciwbólowo i przeciwzapalnie oraz przyspieszający regenerację tkanek. Zestaw zapewnia 720 godzin efektywnej fizykoterapii w warunkach domowych

Opakowanie zawiera:
1 aparat RecoveryRx
60 samoprzylepnych plastrów mocujących

Cena:

194,40 zł

Ilość: