WSTECZ
Jak leczyć ból biodra

Jak leczyć ból biodra

Wiele osób uważa, że nie ma nic bardziej bolesnego niż ból biodra. Jego przyczyny są różne: stany zapalne, początkowe stadia chorób zwyrodnieniowych, czasem uszkodzenie obrąbka stawowego albo rekonwalescencja po urazach czy operacjach. Ból pojawia się nagle, powraca, na całe dni lub tygodnie utrudnia funkcjonowanie. Osoby skarżące się na ból biodra mają problem z poruszaniem się, wykonywaniem czynności, które dotychczas były proste. Ból biodra oznacza też odrzucenie aktywności fizycznej – skutkiem jest wzrost wagi, który wpływa negatywnie na inne układy. Jak więc leczyć ból biodra? Najważniejsze jest to, żeby rzeczywiście go leczyć, a nie tylko maskować. Środki przeciwbólowe w postaci tabletek przynoszą krótką ulgę, ale mają negatywny skutek w postaci problemów z żołądkiem. Jeśli więc cierpisz i zastanawiasz się nad tym, jak leczyć ból biodra, zapoznaj się ze specyfikacją aparatu RecoveryRx.
Urządzenie stymuluje układ nerwowo-mięśniowy za pomocą impulsów elektromagnetycznych o odpowiedniej mocy oraz częstotliwości. Pozwala na minimum 720 godzin domowej fizykoterapii, która jest wygodna, bezpieczna oraz skuteczna. Leczenie nie przeszkadza w codziennym funkcjonowaniu, nie wymaga też wizyt u specjalistów, czekania w kolejkach oraz pamiętania o sesjach elektroterapeutycznych. Różni się od tradycyjnej elektroterapii także tym, że jest efektywną oraz tanią opcją leczenia w domowych warunkach.
Najczęstsze wskazania do zastosowania aparatu: stany zapalne, początkowe stadia choroby zwyrodnieniowej, konflikt udowo-panewkowy, uszkodzenie obrąbka stawowego, rekonwalescencja po urazach i operacjach (w tym po endoprotezoplastyce)

Należy zastosować zestaw RecoveryRX Real Pain Relief działający przeciwbólowo i przeciwzapalnie oraz przyspieszający regenerację tkanek. Zestaw zapewnia 720 godzin efektywnej fizykoterapii w warunkach domowych

Opakowanie zawiera:
1 aparat RecoveryRx
60 samoprzylepnych plastrów mocujących

Cena:

194,40 zł

Ilość: