WSTECZ
Leczenie bólu kolana

Leczenie bólu kolana

Wiele osób zastanawia się, jak leczyć ból kolana. Urazy, skręcenia, stany zapalne czy początkowe stadia chorób zwyrodnieniowych – przyczyny bólu można wyliczać bez końca. Utrudnia on życie, uniemożliwia wykonywanie wielu dotychczas prostych czynności, odbiera chęć do działania. Bolące kolano sprawia, że nie mamy ochoty podnosić się z łóżka, odrzucamy aktywności fizyczne. Skutkuje to poważnymi konsekwencjami dla całego organizmu – za częste zażywanie środków przeciwbólowych źle wpływa na układ trawienny, a brak ruchu kończy się wzrostem wagi. Pytanie o to, jak leczyć ból kolana, jest więc niezwykle istotne.

Jak leczyć ból kolana?

Aparat RecoveryRx to nowoczesne leczenie bólu kolana, które jest skuteczniejsze i bezpieczniejsze niż dotychczas stosowane, tradycyjne środki. W przeciwieństwie do fizykoterapii, na którą kierują pacjentów specjalistyczne gabinety lekarskie, RecoveryRx to metoda leczenia, która jest dostępna szybko, tanio oraz – co najważniejsze – w domu! Oznacza to, że po zakupie zestawu, który składa się z aparatu oraz opaski na kolano, pacjent sam decyduje o swojej terapii. Leczenie bólu kolana z aparatem RecoveryRx może odbywać się przez 720 godziny. To aż trzy miesiące regularnych sesji, które nie przeszkadzają w wykonywaniu czynności w domu i pracy. Żadna z tradycyjnych metod leczenia bólu kolana nie umożliwia tak kompleksowego działania przeciwbólowego, przeciwzapalnego oraz przyspieszającego regenerację tkanek.
Najczęstsze wskazania do zastosowania aparatu: urazy łąkotek, skręcenia stawu z naderwaniem więzadeł, stany zapalne, rehabilitacja po rekonstrukcji ACL, początkowe stadia choroby zwyrodnieniowej, rekonwalescencja po urazach i operacjach (w tym po endoprotezoplastyce)

Należy zastosować zestaw RecoveryRx Knee Pain Relief działający przeciwbólowo i przeciwzapalnie oraz przyspieszający regenerację tkanek. Zestaw zapewnia 720 godzin efektywnej fizykoterapii w warunkach domowych

Opakowanie zawiera:
1 aparat RecoveryRx
1 opaską na kolano

Cena:

194,40 zł

Ilość: