WSTECZ
Leczenie bólu kręgosłupa

Leczenie bólu kręgosłupa

Ból pleców, zapalenie stawów kręgosłupa lub ból dolnego odcinka kręgosłupa – pacjenci uskarżają się na wiele bardzo różnych rodzajów dyskomfortu. Często jest im też potrzebna specjalistyczna pomoc w czasie rehabilitacji po urazach lub operacjach. Jak sobie z tym poradzić?

Jak leczyć ból kręgosłupa?

Proponuje się wiele rozwiązań, od tradycyjnej elektroterapii po zażywanie środków przeciwbólowych, które mają jednak szkodliwy wpływ na inne części naszego organizmu, m.in. żołądek. Jeśli więc ktoś pyta, jak leczyć ból kręgosłupa, jedną z najczęstszych odpowiedzi będzie fizykoterapia. Tradycyjne metody leczenia bólu kręgosłupa oznaczają jednak długie oczekiwanie na terapię, wysokie koszty oraz konieczność umawiania się na wizyty ze specjalistą. Nowoczesne leczenie bólu kręgosłupa dąży do tego, by pacjent mógł poddawać się zabiegom leczniczym w domu, w czasie wykonywania codziennych obowiązków – nawet w trakcie pracy!

RecoveryRx to aparat, którego przeznaczeniem jest leczenie bólu kręgosłupa. Ten rodzaj elektroterapii jest dostępny od ręki, a jedno urządzenie pozwala na nawet trzy miesiące regularnej terapii. Co ważne, w tym przypadku fizykoterapia odbywa się w domu. Opakowanie zawiera aparat RecoveryRx oraz pas lędźwiowy. Zapewnia ono 720 godzin fizykoterapii. RecoveryRx działa przeciwbólowo, przeciwzapalnie, a także przyspiesza regenerację tkanek. Wszystko dzięki perfekcyjnej mocy i częstotliwości wysyłanych impulsów elektromagnetycznych.

Najczęstsze wskazania do zastosowania aparatu: ból dolnego odcinka kręgosłupa (tzw. low back pain), uogólniony ból pleców, zapalenie stawów kręgosłupa, rehabilitacja po urazach (w tym urazach sportowych), rekonwalescencja po urazach i operacjach

Należy zastosować zestaw RecoveryRX Back Pain Relief działający przeciwbólowo i przeciwzapalnie oraz przyspieszający regenerację tkanek. Zestaw zapewnia 720 godzin efektywnej fizykoterapii w warunkach domowych

Opakowanie zawiera:
1 aparat RecoveryRx
1 pas lędźwiowy

Cena:

194,40 zł

Ilość: