WSTECZ

Urządzenia przeciwbólowe – jak to działa? Aparat RX Recovery

Nowoczesne urządzenia przeciwbólowe nie mają na celu maskowania bólu. W przeciwieństwie do innych, tradycyjnych środków przeciwbólowych, ich działanie polega na bezpiecznym i efektywnym usuwaniu wszystkich oznak dyskomfortu. Wykorzystuje się w tym celu działanie stymulacji elektromagnetycznej. Jednak zamiast wykonywać zabiegi w szpitalu, każdy pacjent ma możliwość korzystania z terapii w domu.

RecoveryRx to zminiaturyzowane, przeznaczone do noszenia na skórze, urządzenie przeciwbólowe wytwarzające impulsy elektromagnetyczne o odpowiedniej mocy i częstotliwości. Aparat RecoveryRxTM nie jest magnesem. Można go włączyć i wyłączyć. Ma wbudowaną baterię wystarczającą na minimum 720 godzin pracy (miesiąc ciągłej pracy lub 3 miesiące pracy w sesjach 8 godzin dziennie). Po uruchomieniu aparat regeneracyjny RecoveryRxTM wysyła impulsy o niskim poziomie energii do obszaru urazu objętego pętlą.

how

Aparat RecoveryRxTM nie zawiera leków i nie powoduje żadnych skutków ubocznych. Mogą go stosować osoby z cukrzycą, chorobami stawów, a także osoby starsze i unieruchomione.
W czasie terapii nie odczuwa się ciepła ani emitowanych do komórek niskoenergetycznych impulsów.
Aparat można nosić bezpośrednio na skórze lub na cienkim ubraniu.
Urządzenia przeciwbólowe RX Recovery nie powinny być stosowane przez osoby o niedojrzałym układzie szkieletowym. W obszarze działania nie powinny znajdować się rozruszniki serca oraz neurostymulatory.
Przed użyciem aparatu RX Recovery należy zapoznać się z instrukcją obsługi znajdująca się wewnątrz opakowania.