WSTECZ
Leczenie bólu barku

Leczenie bólu barku

Ból barku może mieć różne podłoże – może mieć związek z rozwijającym się stanem zapalnym, uszkodzeniem rotatorów, zwichnięciem, skręceniem lub powikłaniami po urazie. Niełatwo byłoby nam wymienić wszystkie z możliwych powodów dolegliwości związanych z tą częścią ciała. Zdarzają się one bardzo często i mogą dotknąć absolutnie każdego. Niestety najczęściej podejmowane przez dotkniętych urazem próby pozbycia się bólu wiążą się ze stosowaniem doustnych środków przeciwbólowych. Ich niekorzystne działanie wiąże się głównie z układem trawiennym – krótkotrwałe działanie tabletek zmusza chorych do regularnego sięgania po rozmaite środki. To nadwyręża żołądek, wątrobę, a przy tym nie przynosi oczekiwanych efektów. Ból jest maskowany, ale nie eliminowany. Jego źródło wciąż może się rozwijać. Prawdziwe leczenie bólu barku powinno skupiać się nie tylko na uśmierzaniu go, ale także na usuwaniu przyczyny.

Najczęściej przyczyną bólu okazuje uraz tkanki, w której znajdują się receptory bólowe. Ich podrażnienie prowadzi do wysyłania do mózgu sygnałów o stanie zapalnym rozwijającym się w danej części ciała. Standardowe środki mogą zakłócić przepływ impulsów elektrycznych odpowiedzialnych za odczuwanie bólu, ale nie są w stanie stymulować uszkodzonej tkanki do regeneracji. Wyłącznie jej odbudowa może całkowicie wyleczyć bark.

Jak leczyć ból barku?

RecoveryRx odpowiada na pytanie, jak leczyć ból barku – należy zmusić organizm do regeneracji uszkodzonej tkanki. Przeciwbólowe urządzenie wytwarza bodźce, dzięki którym staje się to możliwe – a wraz z tym możliwe jest skuteczne leczenie bólu barku. Na szczęście RecoveryRx jest rozwiązaniem, na które może sobie pozwolić każdy. Niska cena i długa użyteczność produktu pozwalają na całkowite pożegnanie się z bólem, na powrót do ukochanych aktywności fizycznych i ogólną poprawę jakości życia wcześniej utrudnianego przez uciążliwą dolegliwość.

Wielką zaletą urządzenia przeciwbólowego RecoveryRx jest to, że można go stosować w domu – kiedy się chce i gdzie się chce, nawet w trakcie wykonywania codziennych czynności czy w pracy. Można z niego korzystać również w nocy. Najważniejsze jest to, by kuracja trwała minimum 8 godzin na dobę. Jeżeli leczenie bólu barku będzie prowadzone prawidłowo i odpowiednio długo (aparat starcza na 3 miesiące), dolegliwości znikną bezpowrotnie. Korzystanie z Recovery Rx jest całkowicie bezpieczne dla zdrowia i nie trzeba go konsultować z lekarzem. Polecamy serdecznie!