WSTECZ
Nowoczesne środki przeciwbólowe – skuteczne leczenie bólu

Nowoczesne środki przeciwbólowe – skuteczne leczenie bólu

Dlaczego warto zwrócić uwagę na nowoczesne środki przeciwbólowe i czym różnią się one od tych, które dotychczas spotykaliśmy w aptekach? Aby zrozumieć tę różnicę, należy poznać mechanizm powstawania bólu – wówczas można nie tylko znieczulać bolącą część ciała, ale też likwidować przyczynę cierpienia.
Mechanizm powstawania bólu wynika z podrażnienia wrażliwych na bodźce mechaniczne, termiczne oraz chemiczne receptorów bólowych zlokalizowanych w mięśniach, stawach i wielu innych tkankach. Uszkodzenie receptorów prowadzi do wysyłania impulsów elektrycznych prosto do mózgu – te odpowiedzialne są za doznawane uczucie. Urządzenie przeciwbólowe RecoveryRx powstało dzięki dokładnemu przeanalizowaniu procesu powstawania bólu. Przy wykorzystaniu naturalnej reakcji organizmu na uszkodzenie receptorów, pozwala ono na skuteczne, niosące ulgę na długi czas leczenie dolegliwości.

Nowe środki przeciwbólowe

Uszkodzenie receptorów pociąga za sobą powstanie stanu zapalnego w obrębie tkanki, podczas którego organizm wytwarza płyny. Ich gromadzenie się prowadzi do rozciągnięcia tkanki – a to do wysyłania impulsów o odczuwaniu bólu do mózgu. Nowe środki przeciwbólowe mogą generować impulsy elektromagnetyczne, które doprowadzą do rozprowadzania się powstałych płynów i regenerowania się tkanek, a co za tym idzie – skutecznego leczenia bólu. Urządzenie przeciwbólowe RecoveryRx w pewien sposób zakłóca proces wysyłania impulsów elektrycznych do mózgu, co pozwala na nieodczuwanie bólu, a w dalszym ciągu na usunięcie jego źródła.

Urządzenie przeciwbólowe

Leczenie bólu za pomocą nowoczesnych środków przeciwbólowych to przede wszystkim usuwanie przyczyn dolegliwości, a nie tylko maskowanie ich. Badania kliniczne RecoveryRx wykazały, że jego skuteczność jest około 5 razy większa od skuteczności obecnych na rynku farmaceutyków. Fakt, że urządzenie przeciwbólowe rzeczywiście leczy, prowadzi też do innych korzyści – lek nie stanowi zagrożenia dla zdrowia, a dzięki temu, że wpływa na szybkie regenerowanie się tkanek, nie wymusza dalszego stosowania terapii. RecoveryRx to rozwiązanie bezpieczne dla zdrowia oraz tanie, dzięki czemu ogólnodostępne. Wygodny w użytkowaniu i łatwy w obsłudze aparat można nosić na sobie w dzień oraz podczas snu – bez przerw lub minimum 8 godzin na dobę.
Efektywność nowych środków przeciwbólowych została potwierdzona w badaniach przeprowadzanych przez najważniejsze ośrodki badawcze na świecie. RecoveryRx posiada certyfikaty, dzięki którym może być stosowany na terenach USA, Kanady, Unii Europejskiej oraz Australii.